Eerste lijn: het absolute Flanders Cup record.
Tweede lijn: de beste prestatie van een VAL-atleet tijdens een Flanders Cup-meeting. 
 * : tevens een nationaal record  

100m

10.09

Harvey Jacques/Jam

Kortrijk 14.07.13

 

10.14

Patrick Stevens/RIEM

Oordegem 28.06.97

200m

20.27

Lebakeng Sesele/Rsa

Kortrijk 08.07.17

 

20.45  

Kristof Beyens/ACHL 

Oordegem 26.07.08

300m

32.10

Jonathan Borlee/WS*

Kessel-Lo 13.08.11

 

32.64

Erik Wymeersch/ACW

Sint-Niklaas 22.06.97

400m

44.88 

Jonathan Borlée/WS

Oordegem 26.05.12

 

45.61 

Cédric Van Branteghem/STAX 

Ninove 29.07.06 

800m

1.44.25

Ilham Tanui/Tur

Ninove 06.08.11

 

1.46.81

Thomas Matthys/ACBR

Oordegem 01.07.06

1.000m

2.20.57

Patrick Grammens/HALE

Lommel 18.08.96

1.500m

3.32.89

Zakaria Maazouzi/Mar

Oordegem 06.07.13

 

3.36.55

Bashir Abdi/RCG

Oordegem 05.07.14

Mijl

3.46.91

Alan Webb/Usa *

Brasschaat 21.07.07

 

4.02.38

Hans Janssens/DUFF

Brasschaat 14.08.02

2.000m

5.05.45

Boaz Cheboiywo/Ken

Kortrijk 14.07.06 

 

5.24.60

Wouter  De Brabandere/AVMO

Merksem 04.09.04

3.000m

7.40.11

John Kemboi Cheriouyt/Ken

Oordegem 03.07.10

 

7.46.94

Monder Rizki/ATLE

Oordegem 07.07.07

5.000m

13.06.52

Bekana Daba/Eth

Brasschaat 21.07.07

 

13.29.09

Bashir Abdi/RCG

Oordegem 26.05.12

10.000m

27.29.82

Cheruyiot Kemboi John/Ken

Brasschaat 11.07.10

 

29.05.36

Jesse Stroobants/DCLA

Brasschaat 07.08.04

110m H

13.34

Robin Korving/Ned *

Oordegem 28.06.97

 

13.56
13.56

Sven Pieters/OB
Sven Pieters/OB

Vilvoorde 23.06.96
Gent 23.07.97

400m H

48.93

Alwin Myburgh/Rsa

Brasschaat 07.08.04

 

49.65

Michael Bultheel/FLAC

Sint-Niklaas 04.07.15

2.000 ST

5.43.13

Maarten Vergote/AZW

Duffel 25.05.96

3.000 ST

8.26.81

Jakob Ingebrigtsen/Nor

Kortrijk 08.07.17

 

8.46.52

Koen Wilssens/VOLH

Heusden-Zolder 29.06.03

Hoog

2.35

Derek Drouin/Can 

Ninove 27.07.13

 

2.22

Bram Ghuys/OEH

Ninove 02.08.14

Polsstok

5.63

Jack Whitt/Usa

Ninove 27.07.13

 

5.61

Denis Goossens/VAC

Ninove 08.08.09

Ver

8.16

Ignisious Ganesh/Gha

Brasschaat 13.08.03
Brasschaat 07.08.04

 

7.89

Cedric Nolf/VAC

Kortrijk 12.07.14

Hinkstap

17.20

Pedro Pablo Pichardo/Cub 

Kortrijk 14.07.13

 

15.52

Djeke Mambo/VAC 

Kortrijk 15.07.05

Kogel

20.46

O'Dayne Richards/Jam

Kortrijk 08.07.17 

 

18.75

Wim Blondeel/KAAG

Gent 16.07.06

Discus

66.66

Philip Milanov/VAC

Kessel-Lo 08.08.15

Speer

86.62

Vadims Vasilevskis/Let

Brasschaat 03.06.06

 

82.62

Johan Kloeck/BRAB *

Sint-Niklaas 13.05.99

Hamer

74m68

Marco Lingua/Ita

Kortrijk 11.07.15

 

67.75

Ronald Gram/OEH

Gent 22.07.98

Nieuws