Webshop

 BvVl Pup/Min meisjes – zaterdag 17 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
FLAC (Wervik) LEBB VITA KAPE AVZK ACA
AVR ACW VS OLSE ROBA SACN
AZW AVLO DAC BVAC LYRA AVT
MACW RIEM ACP ACBR LIER ADD
DEIN SPBO OEH ABES DCLA TACT
HCO STAX ACG AVKA RAM GENK
ACME ALVA ATLE ZWAT DUFF ATLA
HALE EA ZA BRAB VMOL RCT
ACB HAMM VAC ARAC ACKO LOOI
OB PEGA KAAG VOLH ACHL DALO
ASVO   RCG      
           

BvVl Pup/Min jongens – zondag 18 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AVR LEBB VS ACBR  VMOL  ATLA 
DEIN AVLO DAC  BVAC  ROBA AVT 
AZW ACW EA  KAPE LYRA  DALO 
ACME SPBO VITA  ARAC DCLA  ADD 
MACW VOLH ACP OLSE  AVZK  ACA 
FLAC HAMM ACG  ACHL RAM   GENK
HCO PEGA ATLE  ZWAT LIER   TACT
OB VAC KAAG  HAKI  ACKO  LOOI
STAX ALVA OEH ABES   AVKA SACN 
ASVO RIEM RCG  BRAB  DUFF RCT 
HALE   ZA      
ACB          
Finale BvV Pup/Min op zaterdag 18 september 2021 

BvVl Cad/Sch meisjes + jongens – zondag 2 mei

Tijdschema

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
AVLO VAC SPBO OB ZWAT  
ACHL ATLA AVR RIEM AVZK  
ACW DAC AZW KKS HAKI  
LYRA OEH ATAC HCO KAPE  
RCG RCT ABES VITA ACA  
DEIN ROBA AVKA ACP ARAC  
AVT ACG OLSE ALVA LIER  
DCLA EA ACME HAMM ADD  
ASVO VS VOLH AVMO  ACBR  
LOOI GENK STAX ACB BVAC  
KAAG HAC VMOL PEGA SACN  
FLAC MACW LEBB RAM TUAC  
      ACKO    
 

IC KBAB en BvVl vrouwen – zaterdag 8 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
DAMP VMOL  VOLH  SPBO SACN  VITA
 RCG ACW  RIEM   AZW ACA  TUAC
 AVLO  DCLA KAPE  MACW  DALO  HALE 
RFCL  VS FLAC  OB  GENK   PEGA
CABW ACHL  RAM LIER   AVZK  KKS
DEIN   AVT LOOI  HCO   ATAC  MAC
 RESC  VAC  OLSE HAMM   BRAB  SPVI
HAC   LEBB  RCT AVR  ACBR  ACKO
OEH  ATLA DUFF  AVMO  HAKI  ZA
ROBA  ACME DAC  ACG   ABES ALVA
 ASVO  LYRA  STAX  EA BVAC  WIBO
 KAAG  AVKA  ZWAT ACP   ADD ARAC
          ATLE

IC KBAB en BvVl mannen – zondag 9 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 (organisatie VITA 8 mei!)
LYRA  AVKA   ACW  MACW DALO  SACN
 CABW  AVLO  AVR  OB ATLA  PEGA 
RESC   ROBA  LEBB HCO  ACA  MAC 
DCLA   OLSE  ADD  AVMO  GENK BAV
 VAC  DEIN  VS  RIEM AVZK  SPVI
 OEH  AVT  VOLH  ACP ARAC  ACKO 
 KAAG  ACME  LOOI  ACG ATAC  HAC 
 RCG  VMOL  ACBR  HAMM LIER  ZA 
 EA AZW   DAC  SPBO KAPE   TUAC
 ACHL  FLAC  RCT  VITA  ZWAT HALE
 RFCL STAX   ABES  RAM  BRAB ALVA
 DAMP KKS   ASVO  HAKI  BVAC WIBO
          ATLE

BvVl Masters (M+V) – zondag 6 juni

Tijdschema

Afd 1 Afd 2A Afd 2B Afd 3    
AVLO LEBB  AVT  VITA     
ACHL  AZW  ZWAT  SACN     
DEIN  ASVO  ABES  LIER    
ROBA  AVR  AVKA  VAC     
VS  AVMO  LYRA   ACP    
ACW  KAAG  VMOL  OB    
LOOI  ZA  AVZK  ACB    
ATLA  MACW  DCLA  BRAB    
FLAC  RCG  ARAC  OEH    
RAM  STAX  SPVI  OLSE    
RIEM  SPBO  RCT  ACA    
ADD  VOLH  DAC  ACG    
      BVAC     

 

Nieuws