BvVl Pup/Min meisjes – zaterdag 21 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
HCO SPBO VS ABES DUFF SACN
MACW RIEM LEBB KAPE LIER DALO
OB AVLO PEGA ACBR LYRA VMOL
AVR ACW ALVA ATAC RAM BREE
FLAC VOLH EA ARAC LOOI AVT
ACME KAAG ACG OLSE AVZK GENK
AVMO RCG VITA ZWAT ROBA ACA
DEIN STAX DAC BVAC ACKO ATLA
AZW HAMM ACP BRAB DCLA TACT
ASVO AVKA OEH ACHL RCT ADD
      HAKI  VAC  
           

BvVl Pup/Min jongens – zondag 22 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AVR AVLO LEBB KAPE LYRA GENK
HCO RIEM PEGA ACBR LIER SACN
MACW ACW VS OLSE DUFF DALO
OB VOLH ALVA ZWAT RAM VMOL
AVMO KAAG EA BVAC LOOI BREE
ACME RCG ACG BRAB AVZK AVT
DEIN STAX VITA ABES ROBA ACA
FLAC HAMM DAC ACHL ACKO ATLA
AZW SPBO ACP ATAC DCLA TACT
ASVO AVKA OEH ARAC RCT ADD
        VAC  
De FINALE wordt zaterdag 15 september georganiseerd door ACW (Tijdschema)

BvVl Cad/Sch meisjes – zaterdag 5 mei

Tijdschema

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
ATLA FLAC AVKA KKS LIER  
VAC HCO OLSE OB KAPE  
LOOI MACW VMOL HALE BRAB  
AVT HAC ATAC RIEM ABES  
DCLA ACME VOLH HAMM ARAC  
RCG AVR LYRA EA DALO  
ACHL DEIN DUFF ALVA BREE  
ROBA VS LEBB VITA ADD  
AZW ASVO AVZK ACP GENK  
AVLO ACG RCT SPBO PEGA  
ACW DAC ACBR AVMO RAM  
KAAG OEH ZWAT STAX BVAC  
           

BvVl Cad/Sch jongens – zondag 6 mei

Tijdschema

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
MACW ASVO VMOL VITA DALO  
ACME OB AVT ACP ACBR  
DEIN FLAC ATAC LEBB BRAB  
DCLA AZW OLSE HCO ZWAT  
ACW ACG ROBA HAC ABES  
AVLO VS VAC HALE LIER  
RCG DAC RCT AVMO RAM  
EA SPBO ADD KKS ARAC  
OEH AVR AVZK STAX HAKI   
LOOI RIEM LYRA ALVA    
KAAG VOLH ATLA      
ACHL AVKA KAPE      
           

IC KBAB en BvVl vrouwen – zaterdag 12 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
DAMP AVT OLSE AZW ACBR SPBO
AVLO DCLA RIEM MACW ZWAT ESAK 
ACME VS KAPE OB ACA SPVI
CABW ACHL FLAC STAX ADD KKS
RCG AVKA AVR ACG SACN BAV
KAAG VMOL AVMO EA LIER HAMM
DEIN ACW VOLH VITA BVAC ACKO
RESC ASVO RAM ACP BRAB PEGA
HAC VAC LOOI LAT ATAC TACT
OEH DAC ATLA DUFF ARAC ZA
ROBA LEBB HCO ABES RCT  
RFCL LYRA AVZK WIBO GENK  
           

IC KBAB en BvVl mannen – zondag 13 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
RCG ROBA KKS OB ATAC HALE
RESC ACW BRAB HCO KAPE SPBO
CABW OLSE AVR MACW ARAC ATLE
DCLA DEIN LEBB AVMO ZWAT BAV
AVKA AVT AZW RIEM ABES BVAC
VAC DAC ADD STAX RAM LIER
SMAC AVLO VS LAT SPVI BREE
SER EA VOLH ASVO RCT PEGA
OEH ACHL HAMM VITA ACA ZA
KAAG ACME LOOI ACG GENK  
LYRA ACBR ATLA ACP AVZK  
DAMP VMOL FLAC WIBO ACKO  
           

BvVl Masters (M+V) – zondag 10 juni

Tijdschema

Afd 1 Afd 2A Afd 2B Afd 3    
ACHL LEBB ADD VOLH    
RCG ASVO ZWAT LIER    
AVMO MACW ABES ACKO    
DEIN AVR AVKA EA    
ROBA AZW LYRA SPBO    
VS RIEM VMOL ACA    
ACW STAX AVZK SPVI    
AVLO ACG VAC BVAC    
LOOI DAC DCLA VITA    
ATLA ACME RCT TACT    
OLSE OEH RAM ZA    
FLAC ACP ARAC KAAG    
      BRAB    
      WIBO    
      KAPE    
      AVT    

Nieuws