Historiek

 

  DATUM PLAATS DEELNEMERS-LANDEN BELGISCHE SELECTIE
1 14 tot 17 juli 2016 Tbilisi/Geo   4 meisjes - 14 jongens
    22 landen met kampioenen; 30 met medailles; 38 met finalisten
2 05 tot 08 juli 2018 Györ/Hun   6 meisjes - 7 jongens - 1 team
    16 landen met kampioenen; 29 met medailles; 35 met finalisten
         
     
         

Belgische to 8-plaatsen

 

  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
Gouden medailles    
 1  2016 Tim Van De Velde  2000m Steeple 5.53.77 
         
Zilveren medailles    
1 2016  Tuur Bras  110mH 13.42 
2 2016  Jorg Vanlierde Tienkamp  7.311p 
         
Bronzen medailles    
1 2016 Remi Schyns 2000m Steeple 5.55.06
         
         
         
         
Vierde plaatsen    
1 2016 Elise Lasser 400 meter 55.35
2 2016 Jonathan Sacoor 400 meter  47.71 
         
         
Vijfde plaatsen    
1 2016 Laures Bauwens 200m 24.18 (0.9)
2 2016  Sven Van Den Bergh  400m  47.84 
         
         
         
Zesde plaatsen    
1 2016 Thomas Carmoy Hoog 2m07
2 2018 Myrthe Van Der Borght Kogel 16m19
         
Zevende plaatsen    
1 2016 Eliott Crestan 800m 1.52.68
2 2016  Michael Obasuyi  Ver  7m16 
 3 2018  Louis Vandermessen  2000m St  5.51.71 
         
Achtste plaatsen    
1 2018  Elena Defrère Kogel  15m80 
         
         
         

 

Samenvatting verdeling finaleplaatsen

 

Jaar Finalisten Goud Zilver Brons 4de 5de 6de 7de 8ste
2016, Tbilissi 11   1  2  1  
2018, Györ  3            1
                   
                   
Totaal 14 1 2 1 2 2 2 3 1
    Goud Zilver Brons          

 

Alle Belgische resultaten volgens discipline

 

Discipline Jaar Ronde Naam en Resultaat
Jongens
100 meter      
   Niemand    
200 meter      
   Niemand    
400 meter      
  2016 4de Jonathan Sacoor (47.71)(4v22)
  2016 5de Sven Van Den Bergh (47.84)(5v22)
800 meter      
  2016 7de Eliott Crestan (1.52.68)(7v32) 
  2016 R-7  Brecht Fasseur (2.03.23)(29v32) 
1500 meter      
  2016 R-8  Pieter Sisk (4.04.90)(15v22) 
  2016 R-9  Axel Draux (4.09.14)(20v22) 
3000 meter      
  2016 RF-DNF  Guillaume Grimard (DNF)(19v19)
110 meter horden      
  2016  Zilver  Tuur Bras (13.42 +1.4)(2v31)
400 meter horden      
   Niemand    
2000m Steeple      
  2016  Goud  Tim Van De Velde (5.53.77)(1v35)
  2016  Brons  Remi Schyns (5.55.06)(3v35) 
  2018 7de Louis Vandermessen (5.51.71)(7v24)
Hoogspringen      
  2016  6de  Thomas Carmoy (2m07)(6v24)
Polsstokspringen      
  2016 11de  Florian Colle (4m65)(11v24) 
Verspringen      
  2016 7de  Michael Obasuyi (7m16 +1.4)(7v24) 
Hinkstapspringen      
   Niemand    
Kogelstoten      
  Niemand     
Discuswerpen      
  Niemand    
Speerwerpen      
   Niemand    
Tienkamp      
  2016  Zilver Jorg Vanlierde (7.311p)(2v18) 
  2018  9de  Jente Hauttekeete (7.109p)(9v33) 
10 km Snelwandelen      
  Niemand     
Medley Relay  (100m+200m+300m+400m)   
   Niemand    
       
Meisjes
100 meter      
  2018 HF-5  Mariam Oulare (11.75 +3.1)(7v48) 
  2018  HF-5  Janie De Naeyer (11.98 +0.7)(16v48) 
200 meter      
  2016 5de Laures Bauwens (24.18 -0.9)(5v36) 
400 meter      
   2016 4de Elise Lasser (55.35)(4v27)
  2018 HF-3 Liefde Schoemaker (55.08)(9v32)
800 meter      
   Niemand    
1500 meter      
   Niemand    
3000 meter      
   Niemand    
100m Horden      
  2018  Reeks: DNF  Angel Agwazie (DNF) 
400m Horden      
   2016 HF-6  Stephanie Carbonelle (60.64)(9v29) 
2000m Steeple      
  Niemand     
Hoogspringen      
   Niemand    
Polsstokspringen      
  2018 Kwal-9  Stefanie Dadayeva (3m60)(19v25)
  2018 Kwal-NM  Elien Vekemans (NM) 
Verspringen      
  2018 9de  Maité Beernaert (6m03 +2.4)(9v25)  
Hinkstapspringen      
   Niemand    
Kogelstoten      
  2018 6de Myrthe Van Der Borght (16m19)(6v26)
  2018  8ste Elena Defrère (15m80)(8v26)
Discuswerpen      
  2018 10de  Elena Defrère (44m56)(10v26)  
Speerwerpen      
  2016 Kwal-11  Aude Scheldeman (44m93)(20v26)
Hamerslingeren      
   Niemand    
Zevenkamp      
   Niemand    
5 K Snelwandelen      
   Niemand    
Medley Relay  (100m+200m+300m+400m)   
   Niemand    

 

Nieuws