Van 10 t.e.m. 15 juli zijn de internationale juniores aan de slag op het 17de WK voor deze leeftijdscategorie. Wat zijn de limieten ? Wie is er geselecteerd? Wat zijn de resultaten?

Ga naar de IAAF-site van Tampere.

Palmares van de Belgische deelnemers aan de WK voor juniores.

De selectievoorwaarden in PDF.

 De teammap

 

TIJDSCHEMA & RESULTATEN 

 

Dinsdag 10 juli   
Voormiddag    
09:40 W 800m Reeks Camille Muls  R3v5: 4de in 2.06.41 Q (8v39)
           
Woensdag 11 juli   
Voormiddag    
08:51 M 110mH Reeks Michael Obasuyi Reeks 4v7 : 1ste in 13.62 Q (+0.3) (7v55)
09:12 M 110mH Reeks Tuur Bras Reeks 6v7: 4de in 13.82 q (+0.9) (20v55)
10:28 M 400m Reeks Jonathan Sacoor Reeks 2v7: 1ste in 46.56 Q (5v46)
Namiddag     
15:48 M 110mH Halv.Fin. Michael Obasuyi  HF 2v3 : 2de in 13.49 Q (+0.2) (4v24)
15:56 M 110mH Halv.Fin. Tuur Bras  HF 3v3 : 3de in 13.76 (+1.4) (10v24)
16:17 W 800m Halv.Fin. Camille Muls HF2v3 : 7de in 2.08.16 (20v24)
           
Donderdag 12 juli   
Voormiddag    
09:15 M 3000m Steeple Reeks Tim Van De Velde Reeks 2v2: 5de in 8.52.78 Q (7v30)
Avond     
18:45 M High Jump Kwal Thomas Carmoy Groep 2: 5de met 2m15 q (7v23):
18:40 M 400m Halv.Fin. Jonathan Sacoor HF 1v3: 1ste in 45.72 Q BR! (1v24)
20:02 M 110mH Finale Michael Obasuyi Baan 8: 4de in 13.45 (+0.3) 
           
Vrijdag 13 juli   
Voormiddag    
09:25 M 800m Reeks Eliott Crestan Reeks 1: 2de in 1.48.92 Q (6v29)
09:43 M 800m Reeks Pieter Sisk Reeks 3: 5de in 1.49.40 q (10v29)
10:31 W 1500m Reeks Mathilde Deswaef Reeks 2: 13de in 4.30.31 (25v30)
10:40 W Hoog Kwal Zita Goossens Groep A: 7de met 1m80 (16v22)
Avond     
19:35 M 400m Finale Jonathan Sacoor  Goud in 45.03 ! BR !
           
Zaterdag 14 juli   
Voormiddag    
09:40 M Hoog Finale Thomas Carmoy 8ste met 2m19 
11:15 M 4x400m Reeks Team Reeks 1v3: 2de in 3.09.39 Q (8v19)
Namiddag     
13:38 M 800m Halv.Fin. Eliott Crestan HF2v2 : 2de in 1.46.84 Q (2v16) BR!
13:30 M 800m Halv.Fin. Pieter Sisk HF1v2 : 8ste in 1.49.82 (14v16)
           
Zondag 15 juli   
12:45 M 3000m Steeple Finale Tim Van De Velde 8ste in 9.02.03
13:34 M 800m Finale Eliott Crestan Brons  in 1.47.27 !
14:28 M 4x400m Finale Team 5de in 3.07.05
      Sven Van Den Bergh - Jonathan Sacoor -
Simon Mazebo - Rayane Borlée
           

De selectie voor Tampere

 

Meisjes  
800m Camille Muls/RESC 
1500m Mathilde Deswaef/WS 
Hoog Zita Goossens/DEIN
Jongens  
400m Jonathan Sacoor/OEH
800m Eliott Crestan/SMAC
800m Pieter Sisk/DCLA 
110mH Michael Obasuyi/OEH 
110mH Tuur Bras/OEH
3000m Steeple Tim Van De Velde/DUFF
Hoogspringen Thomas Carmoy/CRAC 
4x400m Rayane Borlée/RESC
  Tuur Bras/OEH
  Simon Mazebo/ATH
  Jonathan Sacoor/OEH
  Sven Van Den Bergh/AVKA
  Jonathan Verstraete/KAAG

De begeleiding:

Delegatieleider: Gery Follens
Team leader: Stéphanie Noel
Physio: Nicolas Kerckhof - Julien Lebleu
Trainers: Jacques Borlée - Patrick Himschoot - Marc Nevens - André Mahy - Marc Muryn - Dirk Van Den Bosch - Chris Van Landschoot
Team official: Max De Vylder

Atleten die aan de minimavoorwaarden voor Tampere voldeden:

Discipline Prestatie Naam, voornaam/Club Locatie, datum
Jongens      
400m 46.07 Jonathan Sacoor/OEH Oordegem, IFAM FC 26.05.2018 
800m 1.47.18 Eliott Crestan/SMAC Oordegem, IFAM FC 26.05.2018 
800m 1.47.98  Pieter Sisk/DCLA  Oordegem, IFAM FC 26.05.2018 
110mH 13.38 (0.0) Michael Obasuyi/OEH  Mannheim/Ger, 23.06.2018
110mH 13.68 (0.0) Tuur Bras/OEH Mannheim/Ger, 23.06.2018
3000m Steeple 8.49.89 Tim Van De Velde/DUFF Oordegem, IFAM FC 26.05.2018 
Hoogspringen 2m18  Thomas Carmoy/CRAC  Oordegem, IFAM FC 26.05.2018 
Meisjes      
 800m 2.05.49  Camille Muls/RESC  Oordegem, IFAM FC 26.05.2018  
 1500m 4.18.55  Mathilde Deswaef/WS  Oordegem, FC Putbos, 02.06.18 
Hoog 1m83 Zita Goossens/DEIN Mannheim/Ger, 24.06.2018
Polsstok 4m20 Elien Vekemans/DCLA Lokeren FC, 24.06.2018
       
11 atleten voldeden aan de nationale selectiecriteria.

 

De minima:

De selectiecriteria dienen éénmalig gerealiseerd te worden in de periode van 1 APRIL 2018 t.e.m. 1 JULI 2018

Mannen

Discipline

Vrouwen

10.37

100

11.60

20.98

200

23.64

46.62

400

53.43

1:48.34

800

2:05.73

3:45.25

1500

4:20.64

 

3000

9:23.25

14:05.15

5000

16:20.41

30:13.07

10.000

 

8:57.34

3000SC

10:21.63

13.70

110mH/100mH

13.62

51.65

400mH

58.87

42:41.50

10km W

48:28.50

2m17

High Jump

1m83

5m18

Pole Vault

4m08

7m66

Long Jump

6m23

15m91

Triple Jump

13m03

18m67

Shot Put

15m14

58m36

Discus Throw

51m47

69m83

Hammer Throw

59m22

71m98

Javelin Throw

52m53

7.223p

Deca/Hepta

5.497p

40.08

4 x 100

45.2

3:09.06

4 x 400

3:38.08

Opmerkingen algemeen:

  • Er worden maximum 2 atleten per discipline geselecteerd. Indien meer dan 2 atleten de vooropgestelde criteria behalen, worden de 2 atleten met de beste prestatie geselecteerd.
  • Atleten die gekwetst raken tijdens het seizoen na het leveren van de prestatie die meetelt voor de selectie, dienen hun vormbehoud te bewijzen voor aanvang van de kampioenschappen.
  • Prestaties die behaald worden in gemengde competities, worden niet aanvaard. Enkel prestaties op 5.000m en 10.000m, in overeenstemming met regel 147 van de IAAF, worden aanvaard indien een te klein aantal deelnemende atleten van een geslacht niet in staat stelt om een aparte reeks te organiseren EN indien er geen hulp is van een of meerdere atleten van het ene geslacht in functie van het andere geslacht.

 

Nieuws