De Universiade zal betwist worden in Napels van 8 tot en met 13 juli.

Links

 Ga naar de officiële website van de Universiade Napoli 2019

 

Tijdschema en resultaten

 

Maandag 8 juli  
17u54 800m Reeks Renée Eykens Reeks 5v5: 4de in 2.06.29 Q (7v37)
20u45 1500m Reeks Stijn Baeten Reeks 1v3:  3de in 3.43.49 Q (3v35)
         
Dinsdag 9 juli   
20u05 800m HF Renée Eykens  HF1v3: 2de in 2.02.55 Q (3v24)
20u50 10.000m Rfin Dieter Kersten  12de in 30.53.15 (12v21)
         
Woensdag 10 juli   
9u30 100mH Reeks Sarah Missinne  R4v4: 6de in 13.70 (+1.8) q (14v26)
9u40 Polsstok Q Ben Broeders  Serie B: 1ste met 5m25 q (1v16)
9u40 Polsstok Q Frederik Ausloos  Serie A: 7de met 5m10 (13v16)
19u00 1500m Fin Stijn Baeten  4de in 3.54.26
19u30 800m Fin Renée Eykens  6de in 2.02.71
         
Donderdag 11 juli   
18u35 100mH HF Sarah Missinne  HF2v2: 8ste in 13.69 (-0.4) (15v16)
20u50 3000mSt Rfin Lisa Rooms 9de in 10.15.76 (9v16)
21u20 5000m Reeks Robin Hendrix  R2v2: 1ste in 14.08.98 Q (1v30)
21u20 5000m Reeks Michael Somers R1v2: 6de in 14.23.03  q (14v30)
         
Vrijdag 12 juli   
18u00 Polsstok Fin Ben Broeders  Brons met 5m51
         
Zaterdag 13 juli   
19u40 5000m Fin Robin Hendrix Brons in 14.04.06
19u40 5000m Fin Michael Somers 9de in 14.22.78

Selectie

Vrouwen:
Eykens Renée/AA            800m
Missine Sarah/KAAG       100m horden
Rooms Lisa/OEH              3000m Steeple

Mannen:
Ausloos Frederik/DCLA   Polsstok
Baeten Stijn/DCLA           1500m
Broeders Ben/DCLA        Polsstok
Hendrix Robin/OEH        5000m
Kersten Dieter/ADD        10.000m
Somers Michael/LYRA    5000m

 

Selectiectriteria 

De selectiecriteria dienen éénmalig gerealiseerd te worden in de periode van 1 JANUARI 2019 t.e.m. 1 JUNI 2019

 Bijkomende voorwaarden:

  • Geboren zijn tussen 1 januari 1994 en 31 december 2001
  • Student zijn of zijn/haar diploma behaald hebben in 2018 (attest vereist)

 

Mannen

Discipline

Vrouwen

10.36

100m

11.48

20.95

200m

23.42

46.65

400m

53.49

1.47.75

800m

2.04.49

3.41.30

1500m

4.17.76

13.58.74

5000m

16.20.75

29.43.42

10.000m

35.05.75

14.06

100/110m Horden

13.40

51.17

400m Horden

58.48

8.51.49

3000m Steeple

10.17.17

1.26.52

20.000m Snelwandelen

1.40.33

40.00

4 x 100m

44.90

3.07.00

4 x 400m

3.36.00

2m16

Hoogspringen

1m82

5m34

Polsstokspringen

4m20

7m69

Verspringen

6m30

15m93

Hinkstapspringen

13m18

18m40

Kogelstoten

15m20

57m58

Discuswerpen

51m43

68m62

Hamerslingeren

64m23

75m47

Speerwerpen

53m67

7.480p

Decathlon/ Heptathlon

5.631p

 

Opmerkingen :

  • Er worden maximum 3 atleten per discipline geselecteerd. Indien meer dan 3 atleten de vooropgestelde criteria behalen, worden de 3 atleten met de beste prestatie geselecteerd. 
  • Atleten die geselecteerd worden voor het EK U20 of het EK U23 2019 kunnen niet deelnemen aan de Universiade 2019. 
  • Voor de aflossingen 4x400m:
    • Een ploeg kan geselecteerd worden op basis van het samentellen van 4 individuele tijden. In dit geval worden de selectiecriteria voor mannen 3:09,00 en voor vrouwen 3:38.00 is. 
  • De federatie voorziet een wedstrijduitrusting. 
  • Atleten aangesloten bij de Vlaamse Atletiekliga, dienen een financiële bijdrage te leveren bij deelname. De grootte van de bijdrage zal later gecommuniceerd worden.

 

Atleten die aan de minimumvoorwaarden voor Napels voldeden:

 

Discipline Prestatie Naam, voornaam/Club Locatie, datum
Mannen      
1500m 3.38.04 Stijn Baeten/DCLA Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
5000m 13.19.50 Robin Hendrix/OEH  Stanford/Usa, 02 mei
5000m 13.47.87 in Michael Somers/LYRA Seattle/Usa, 08 februari
10.000m 29.30.24 Dieter Kersten/ADD Torrance/Usa, 18 april
Polsstok 5m62 Ben Broeders/DCLA Oordegem-Lede, 25 mei
Polsstok 5m40 in Frederik Ausloos/DCLA Gent, 09 februari, IFAM
       
Vrouwen      
800m 2.03.01 Renée Eykens/AA Oordegem-Lede, 25 mei
100mH 13.40 (0.0) Sarah Missinne/KAAG Oordegem-Lede, 01 juni FC Putbos
3000m St 10.16.72  Lisa Rooms/OEH  Azusa/Usa, 17 april 
       

9 atleten voldeden aan de nationale selectiecriteria.

Noot:   atleten die geselecteerd worden voor het EKu20 en EKu23, worden niet geselecteerd voor de Universiade.

 

Nieuws